KALENDER 2009  (sinisega on märgitud Eestis toimuvad võistlused) 

 10.jaan    Sõudjate Talvepäevad Viljandi  Eesti
 17.jaan    Rahvusvaheline sisesõudmisvõistlus ALFA 2009 Tallinn Eesti
 24.jaan   Euroopa sisesõudmise MV-d Rooma Itaalia
 8.veebr  Eesti MV Sõudeergomeetritel Concept2 Viljandi Eesti
 15.veebr  Tartu Suusamaraton Otepää Eesti
 28.veebr  Üliõpilaste C2  Tartu Eesti
 18-19.apr  Croatian Open Zagreb Horvaatia
 25-26.apr  Emajõe Karikavõistlused Tartu Eesti
   EPMÜ - TÜ Matsh Tartu Eesti
 1-3.mai  Koondise katsevõistlused Pärnu Eesti
 9.mai  Rahvusvaheline Noorteregatt München Saksamaa
 23.mai  Eesti Karikavõistlused Pärnu Eesti
 24.mai   B.Lõhmuse - E.Seileri mälestusvõistlus Pärnu Eesti
 29-31.mai  Rahvusvaheline Noorteregatt Sõprus Trakai Leedu
 29-31.mai   Maailma Karikavõistluste I etapp Banyoles Hispaania
 7.juuni  Eesti Meistrvõistlused Sprindis Tallinn Eesti
 5-7.juuni  Ratzeburgi regatt Ratzeburg Saksamaa
 13.juuni  Harku Järve Regatt Tallinn Eesti
 19-21.juuni  Maailma Karikavõistluste II Etapp München Saksamaa
 26-29.juuni  Merevaigust Aer Trakai Leedu
 1-5.juuli  Henley Kuninglik Regatt Henley Suurbritannia
 4-5.juuli  Tampere Regatt Tampere Soome
 10-12.juuli  Maailma Karikavõistluste III Etapp Poznan Poola
 11.juuli  Viljandi Paadimees Viljandi Eesti
 18-19.juuli  Balti riikide meistrivõistlused Jurmala Läti
 23-26.juuli  U-23 Maailmameistrivõistlused Racice Tšehhi
 5-8.aug  Noorte Maailmameistrivõistlused Brive-La-Galliarde Prantsusmaa
   Pärnu Linna ja Maakonna Meistrivõistlused Pärnu Eesti
 15-16.aug  Kalevi Lahtised Meistrivõistlused Pärnu Eesti
 1-2.aug  Eesti Meistrivõistlused Pärnu Eesti
 22-23.aug  Eesti Noorte-, U23-, veteranide meistrivõistlused Pärnu Eesti
 23-30.aug  Maailmameistrivõistlused Poznan Poola
 4-6.sept  Maailma Sõudeveteranide Regatt Viin Austria
 12.sept   Emajõe Maraton Tartu Eesti
 18-20.sept  Euroopa Meistrivõistlused Brest Valgevene
 26-27.sept  "Baltic Cup" noortele  Arungen Norra
 3-4.okt  Väikeste Paatide Regatt Tartu Eesti
 10.okt  Kaheksapaatide Sügisregatt Tartu Eesti
 31.okt  Armada Cup Bern Shveits 
 19-20.dets  Pärnu maakonna lahtised MV CONCEPT2  Pärnu Eesti


                                                                       

üles