20.09.2009.a Euroopa Meistrivõistlused (Valgevene)

8. koht

30.08.2009.a Maailmameistrivõistlused (Poola)

10. koht

05.04.2009.a SkiffHead 2009 (Holland)

5. koht

aeg: 29:27.52 7500 m. Kõike tulemusi saad näha siit

20.09.2008.a Euroopa Meistrivõistlused (Marathon Kreeka)

I koht

aeg: 5:45.75 eelsõidu ja finaali tulemusi saad näha siit

neljase koosseis: Jüri Jaanson (eessõudja), Tõnu Endrekson, Andrei, Allar Raja

15.08.2008.a Olümpiamängud (Peking Hiina)

17. koht

aeg 7:19.60 C-finaali tulemusi saad näha siit

18.06.2008.a Olümpiamängude kvalifikatsiooniregatt (Poznan Poola)

III koht

aeg 7:20.15 A-finaali tulemusi saad näha siit (pdf formaadis)

27.08.2006.a Maailmameistrivõistlused (Eton Suurbritania)

III koht

aeg: 05:41.23 A-finaali tulemusi saad näha siit 

Neljase koosseis: Allar Raja, Igor Kuzmin, Tõnu Endrekson, Andrei (eessõudja)

07.07.2006.a Maailma Karikavõistlused III etapp (Lucerne Sveits)

5. koht

aeg: 05:57.31 A-finaali tulemusi saad näha siit

Neljase koosseis: Oleg Vinogradov, Leonid Gulov, Tõnu Endrekson, Andrei (eessõudja)

17.06.2006.a Maailma Karikavõistlusesd II etapp (Poznan Poola)

7. koht

aeg: 06:20.75 B-finaali tulemusi saad näha siit

Kahese koosseis: Tõnu endrekson, Andrei (eessõudja)

27.05.2006.a Maailma Karikavõistlused I etapp (Munich Saksamaa)

11. koht

aeg: 06:42.49 B-finaali tulemusi saad näha siit (EST1)

Kahese koosseis: Tõnu Endrekson, Andrei (eessõudja)

04.09.2005.a Maailmameistrivõistlused (Gifu Jaapan)

III koht

aeg: 05:36.61 A-finaali tulemusi saad näha siit

Neljase koosseis: Jüri Jaanson, Leonid Gulov, Tõnu Endrekson, Andrei (eessõudja)

10.07.2005.a Maailmakarikavõistlused 3 etap (Lucern Sveits)

I koht

aeg: 05:44.55 A-finaali tulemusi saad näha siit

Neljase koosseis: Jüri Jaanson, Leonid Gulov, Tõnu Endrekson, Andrei (eessõudja)

28.05.2005.a Maailma Karikavõistlused I etapp (Eton Suurbritania)

I koht

aeg: 05:56.13 A-finaali tulemusi saad näha siit

Neljase koosseis: Jüri Jaanson, Leonid Gulov, Tõnu Endrekson, Andrei (eessõudja)

21.08.2004.a Olümpiamängud (Ateena Kreeka)

9. koht

aeg: 06:05.11 B-finaali tulemusi saad näha siit

Neljase koosseis: Oleg Vinogradov, Igor Kuzmin, Andrei Silin, Andrei (eessõudja)

20.06.2004.a Maailma Karikavõistlused III etapp (Lucern Sveits)

10. koht

aeg: 05:57.00 B-finaalitulemusi saad näha siit

Neljase koosseis: Oleg Vinogradov, Igor Kuzmin, Andrei Silin, Andrei (eessõudja)

29.05.2004.a Maailma Karikavõistlused II etapp (Munich Saksamaa)

II koht

aeg: 05:57.00 A-finaali tulemusi saad näha siit

Neljase koosseis: Oleg Vinogradov, Igor Kuzmin, Andrei Silin, Andrei (eessõudja)

09.05.2004.a Maailma Karikavõistlused I etapp (Poznan Poola)

4. koht

aeg: 05:49.29 A-finaali tulemusi saad näha siit

Neljase koosseis: Oleg Vinogradov, Igor Kuzmin, Andrei Silin, Andrei (eessõudja)

30.08.2003.a Maailmameistrivõistlused (Milan Itaalia)

9. koht

aeg: 06:26.95 B-finaali tulemusi saad näha siit

Kahese koosseis: Igor Kuzmin, Andrei (eessõudja)

27.07.2003.a Maailmameistrivõistlused U-23 (Belgrade)

4. koht

aeg: 06:42.38 A-finaali tulemusi saad näha siit

Kahese koosseis: Oleg Vinogradov, Andrei (eessõudja)

28.07.2002.a Maailmameistrivõistlused U-23 (Genoa Itaalia)

7. koht

aeg:07:33.91 B-finaali tulemusi saad näha siit

Kahese koosseis: Igor Kuzmin, Andrei (eessõudja)


                                                                       

üles