Edaspidiselt soovime fännklubile korraldada ühiseid üritusi. Ürituste läbiviimise eesmärkideks oleks fännklubi liikmete paremini tundma õppimine ning läbi selle fännklubi tegevuse paremaks muutmine.

Ühiselt koos saame luua hästi toimiva liikmeskonna.

Jälgi infot


21.11.2009 Fännklubi jalgsimatk Harku vallas (Harjumaa) tehtud!

Seekord otsustasime matka läbi viia Tallinna lähistel olevates ilusates kohtades. Leidsime hästi sobiva Harku matkaraja. See kulgeb mööda väikseid asulaid ja metsa, kuid suurem osa rajast läheb mere äärest, kust avaneb väga kaunis vaade nii Tallinna linnale, Tallinna lahele kui ka Naissaarele. Lisaks on matkarada kogu pikkuses tähistatud. Kuigi 28km pikkune rada võib esmalt pikana tunduda, on raja reljeef siiski lihtne ning heas seltskonnas möödub see ruttu.

Stardime Harku Sõudebaasi (Sõudebaasi tee 21 Tallinn) territooriumilt kell 10 hommikul ja finišeerime Keila-Joa pargis. Sealt sõidame liinibussiga tagasi Tallinna.

Kokkuvõte matkast28 veebruar 2009 Andrei Jämsä Fännklubi suusapäev  tehtud!

28 veebruaril 2009 kell 10.00 ootame kõiki fännklubi liikmed ja spordisõpru Jõulumäe spordikeskusse fännklubi suusapäevale. Suusapäeva raames on plaanis teha lõbusate ja toredate spordisõpradega üks ühine treening/suusamatk. Kuna suusapäeval jagame suusatajad kahte gruppi, siis sellest on oodatud osa võtma ka päris algajad. Peale spordipäeva lõõgastume ühiselt "Estonia" termides (pileti hind 110 eek).


22.11.2008 Fännklubi jalgsimatk Jõulumäel (Pärnumaa) tehtud!

Kokkuvõte matkast


tehtud!                                                  

Alfa 2009

17 jaanuaril 2009 toimuvad Tallinna Spordihallis (Herne tn. 30) järjekordsed rahvusvahelised

sõudeergomeetritel Concept 2 Alfa 2009 võistlused.

Andrei Jämsä Fännklubi kutsub kõiki klubiliikmeid selles ürituses osa võtma (nii võistlema, kui ka Andreile kaasa elama).

 

Kui soovid sellel võistlusel esindada Andrei Jämsä Fännklubi, siis võistkonna komplekteerimiseks võta meiega ühendust. Meie kontaktid leiad siit

 

Võistluste juhend on kätte saadav siit