Niisiis kui lõplik otsus luua Andrei Jämsä Fännklubi koduleht sai mu peas tehtud, võtsin enda ette paberi ning sirgeldasin sinna pealkirjaks: „ Andrei Jämsä Fännklubi“. No võime öelda, et sellest hetkest saadik käib usin töö antud kodulehe loomiseks.

Esimesena tuli üles märkida eesmärgid, mille poole püüelda. Olenemata sellest, et nii mõnigi kortsutatud paberileht oma tee prügikorvi leidis, ei kajastunud paberil raskustele viitavaid asjaolusid.

 

Järgnevad tegevused osutusid oletatust raskemateks, sest materiaalsed võimalused ning minu IT-alased teadmised, olid suhteliselt nullilähedased. Internetis ringi surfates, õnnestus mul siiski leida kodulehe valmistamise võimalusi pakkuv lehekülg. Mis kõige peamisem sai kodulehte luua täiesti tasuta ning selle tegemine oli võimalikult lihtsaks tehtud.

Kodulehekülje valmistamisel lähtusin printsiibist: „ Mida rohkem arvamusi, seda parem resultaat.“ Sellest tingitult vajasin ma hädasti kaasabilisi, kes aitaksid aktiivselt kodulehekülge arendada. Õnneks selliseid inimesi ei olnud raske leida. Piisas neile vaid mu plaanide seletamises, kui abijõud oligi olemas.

Kasutades võimalust tahan siinkohal avaldada suurimat tänu Julia Krivljovale ja Küllike Põlmale nende panustamisele kodulehe arendamisse.

 

Kodulehekülje struktuur on loodud juba meie ühistöö tulemusena, samuti ühiselt on korrigeeritud kõik kodulehel olevad tekstid. Esialgu hoiti kõik kodulehega seotu ülimalt suure saladuskatte all, sest kodulehe avalikustamise kuupäev oli juba varakult valmis mõeldud. Tahtsime ju, et kodulehekülg oleks selleks ajaks viidud maksimaalselt võimalikule tasemele. Selleks maagiliseks kuupäevaks oli valitud 06.07.08. Nimelt sellest päevast alates on Andrei Jämsä Fännklubi koduleht kättesaadav kõikidele internetiavarustes liikuvatele inimestele.