esita küsimus andreile

Tahad küsida?


Kui Sinul tekkis küsimus mida Sa tahad esitada Andreile siis nüüd on sul selline võimalus olemas.

Küsimust saad esitada Andrei Jämsä Fännklubi kodulehe kaudu. Kõik Teie poolt esitatud küsimused ja küsimustele vastused ilmuvad selles rubriigis.

Teie nimi:
Küsimus:
 


 26.03.2010

Küsimus Gunnarilt:

Võistlusgraafik on sõudjatelväga tihe. Mille alusel teed valikuid, millistel võistlustel võistelda?

Andrei vastus:

Varsti.


12.10.2009

Küsimus Mariselt:

Milline näeb välja Su talvine treeningprogramm?

Andrei vastus:

Tänan küsimuse eest.
Talvine treeningprogramm erineb suvisest treeningprogrammist väga oluliselt. Kuna Eestis ei ole kahjuks võimalik talvel vee peal treenida, siis kasutan üldfüüsisilise vormi arendamiseks  muid treenimisvõimalusi. Nendeks on nt aeroobsed vastupidavustreeningud, jõusaalitreeninguid ning lume olemasolu korral suusatamine. Õnneks on Pärnumaal Jõulumäel väga head suusarajad.

Talvisel perioodil organiseerib sõudmise alaliit 1-2 välislaagrit. Tavaliselt kestavad need 2-4 nädalat ning toimuvad Horvaatias või Hispaanias. Välislaagitest võtavad osa kõik (ka teiste riikide) tippsõudjad.

Lisaks eelnevalt kirjutatule meeldib mulle veel käia ujumas, uisutamas ning nö täisvarustuses matkata. Pikemaid matku võtan ette vastupidavus treeningu eesmärgil.

Lisaks tavatreeningutele olen osalenud ka fännklubi poolt korraldatavatel väljasõitudel ja ühismatkadel (nendest võite lugeda siit).


10.09.2009

Küsimus Andreselt:                                                                                 

Tere Andrei! Tean, et Sa võistled Euroopa Meistrivõistlustel neljapaadis ja nüüd tahan küsida millisel kohal paadis Sa seekord sõuad.

Tavaliselt Sa sõudsid eessõudjana, kas on ka sellel võistlusel nii?

Andrei vastus:

Tõepoolest 19-21 sept. toimuvad Ateenes Euroopa Meistrivõistlused kus ma võistlen koos Jüri Jaansoniga, Tõnu Endreksoniga ja Allar Rajaga neljapaadis. Sellel võstlusel treener otsustas istutada mind 2 numbrile ehk siis Jüri Jaanson on eessõudja (number 4 peal) siis Tõnu Endrekson (number 3 peal), mina (number 2 peal) ja Allar Raja (number 1 peal).


08.10.2008

Küsimus Küllikeselt:

Milline võistlus on Sinu elus kõige tähtsamal kohal?

Andrei vastus:

Kõik võistlused on olnud minu jaoks väga tähtsad. Kõikideks võistlusteks valmistun alati tõsiselt. Samuti annab iga võistlus hea kogemuse ja uued teadmised ning neid saan järgmistel võistlustel kasutada. Kuid siiski tõstaks ühe võistluse esile, sest selle võistluse tulemus tähendab minu jaoks rohkemat, kui pelgalt võistlemine. Selleks võistluseks on 2008 aastal olümpiamängude kvalifikatsioonivõistlus Poolas. Selle võistluse teeb eriliseks minu jaoks teadmine, et olen taastunud mind kimbutanud terviseprobleemidest ning olen tagasi nö "oma sõiduvees". Ja kõige magusamaks oli sellel võistlusel asjaolu, et olümpiamängudele pääses kolm esimest võistlejat ning minu kasuks osutus otsustavaks kõigest 0,18 sekundit.